witajpolsko.pl

Blog turystyczny

mała czarna
Turystyka

Mała czarna

Moda, ubrania, dodatki buty to coś, co większość z nas kobiet uwielbia. Godzinami mogłybyśmy przechadzać się po alejach sklepowych, przymierzać, szukać perełek, nawet jeżeli nie potrzebujemy żadnej nowej rzeczy. Jak wiadomo nic tak przecież nie poprawia humoru jak zakupy, więc kiedy akurat nadarza się wyprzedasz ogarnia nas szaleństwo. Nic już na to nie poradzimy. Każda kobieta, choć nie zawsze się do tego przyzna chce wyglądać pięknie i atrakcyjnie. Zależy nam by dobrze wyglądać i czuć się dobrze. Zdrowo się odżywiamy, nakładamy różnego rodzaju maseczki, peelingi, chodzimy na siłownie, biegamy, korzystamy z różnego typu zabiegów, a żeby sfinalizować nasz trud ”doprecyzowaną stylówką” .

Może nie co ranek, ale umówmy się, że często pada z naszych ust słynny tekst ”Nie mam się w co ubrać”. Czy istnieje więc uniwersalny strój, który nada się na takie problemy? Oczywiście, że tak

Mimo że, każda z nas jest inna, ma inny gust i upodobania powinna posiadać jeden typ ubrania, który jest niemalże idealny do wszystkich okazji. Mowa tu o małej czarnej.

Mała czarna co to takiego?
Jak mówi Wikipedia mała czarna to potoczne określenie krótkiej, nieskomplikowanej sukienki w kolorze czarnym, spopularyzowanej w latach dwudziestych XX wieku przez projektantkę mody Coco Chanel.
Pasuje ona do każdej figury i sylwetki, gdyż możemy ją wielorako modyfikować za pomocą różnego typu dodatków. Wystarczy, że dodamy wyrazistą biżuterię i stworzymy wieczorową kreację. Dodając marynarkę śmiało możemy udać się na spotkanie biznesowe. Udając się z kolei na miasto ze znajomymi, wskakujemy w wygodne obuwie i z powodzeniem uzyskamy olśniewający look.
Jeżeli właśnie stajesz przed wyborem stylizacji i kompletnie nie masz pojęcia, co na siebie założyć poszperaj trochę w szafie, a na pewno znajdziesz małą czarną, która jak wiadomo jest doskonałą bazą na wiele okazji. Jeżeli jakimś cudem jej jeszcze nie posiadasz, ruszaj na zakupy. Mała czarna z pewnością będzie strzałem w dziesiątkę!

malagarderoba.pl